preskočiť na hlavný obsah

Šimůnek Okna-Dveře

Štítného 31 13000, Praha 3
Česká Republika
tel.: 222 783 380 a tel/fax: 222 783 832
Firemné ID (IČO).: 65603931
Jazyk: CZ
 
  • Začínali jsme jako truhlářská a montážní firma Šimůnek. Náplní naší práce byly drobné truhlářské práce a montáž oken a interiérových dveří.
  • Záhy po vzniku české centrály firmy INTERNORM v Praze v roce 1999 jsme s nimi začali spolupracovat . Prováděli jsme pro ně montážní, zaměřovací a servisní práce. Při této spolupráci jsme se mohli sami na vlastní oči přesvědčit o špičkové kvalitě a provedení těchto oken.
  • V roce 2002 jsme založili firmu Šimůnek – okna a dveře, která se zabývá prodejem, poradenstvím, montáží a záručním a pozáručním servisem oken a dveří.
  • Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis při výběru nových oken a dveří. Od prvotního výběru barvy, designu a příslušenství jako jsou parapety, sítě proti hmyzu nebo žaluzie, až po odbornou montáž našimi vyškolenými pracovníky, kteří se každý rok školí přímo ve výrobních závodech.
  • Na konci srpna 2010 bychom se měli začlenit po certifikaci nezávislým institutem do skupiny prodejců „1st Window partner“ firmy Internorm, kteří musí splňovat  12 Customer Care standardů tak, bychom mohli našim zákazníkům nabídnout špičkové služby.
  • 25.8.2010 jsme se certifikací úspěšně zařadili do skupiny prodejců "1st Window partner" firmy INTERNORM

 

Firmy - katalóg


vložiť dopyt

Oslovte viacero firiem naraz, získajte lepšie ceny a podmienky. Zadajte dopyt.
vložiť dopyt

Odporúč známemu


logo © 2007 4-INDUSTRY, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Ochrana údajov –  Podmienky poskytnutia služby