preskočiť na hlavný obsah

NADOP - Kuchyně, nábytek pro Váš domov

Zahradní 1a 66444, Ořechov
Česká Republika
tel.: +420 547 136 300
fax.: +420 547 136 301
Firemné ID (IČO).: 29
Jazyk: CZ
 

Český výrobce nábytku-společnost NADOP Ořechov působí na trhu s nábytkem již od roku 1990. Široký sortiment výroby zahrnuje sedací soupravy, ušáky, pohovky, dvojlůžka, ložnice, válendy, skříně, nábytek do obývacích pokojů a jídelen a také kuchyně.

Výroba kuchyní je hlavní činností firmy NADOP, kdy jsou schopni pro vás zhotovit kuchyně na míru, luxusní kuchyně, rustikální kuchyně, kuchně z lamina i masivu.

Výhodou je možnost komplexního řešení celého interiéru z jednoho materiálového zdroje a ve stejném stylu. Vyrobit je možné i atypické prvky či speciální nábytek na zakázku a různé doplňky. Společnost se také zabývá výrobou a dodávkami nábytku pro kompletní vybavení interiérů a pro investiční celky v tuzemsku i v zahraničí dle konkrétních specifických požadavků zákazníků (Francie, Dánsko,..). Další nezanedbatelnou částí produkce je výhradní výroba specifického nábytku pro konkrétní odběratele určeného pro jejich další obchodní aktivity.

 

Sekce nábytku pro obývací pokoje a kuchyně pracuje s neobvykle širokou nabídkou materiálů čelních ploch a korpusů i standardně dodávaných typů a jednotlivých prvků. Jedná se o cca 50 dezénů lamina, cca 1700 barevných laků v lesku či matu dále MDF desky, dýhované desky v 15-ti dezénech a 10 typů masivu. Kompletní kolekce standardně dodávaných kuchyňských dvířek obsahuje asi 300 dezénů dřevin a imitací včetně 30-ti typů fólií, 1700 barev laků a možnosti dalších nevšedních kombinací povrchů a struktur. Novinkou jsou dvířka z kaleného barveného skla vloženého do ALU profilu.

 

Vybavení interiéru nábytkem a kuchyněmi zahrnuje i kompletní poradenství pro zákazníky a servis - od prvotního náhledu přes prostorový a materiálový návrh, zaměření, výrobu, dopravu až po odbornou montáž sestav a instalaci spotřebičů. Pružné ekonomické poradenství umožní realizovat financování každého interiérového záměru. Důkazem péče o klienty je i pozáruční servis a zákaznické centrum, které je připraveno zodpovědět každý dotaz.

 

Velký důraz je kladen na přesné materiálové zpracování, kvalitní povrchovou úpravu, špičkové kování, odbornou montáž. Moderní technologické celky, výkonné řídící systémy, vzájemné propojení jednotlivých pracovišť, moderní výrobní postupy a tým zkušených pracovníků ve všech fázích zpracování zakázky jsou hlavními přednostmi společnosti.

 

Filosofií a cílem společnosti je spokojený klient a jeho kladné reference. Dostupnost výrobků firmy NADOP Ořechov zajišťuje po celém území republiky síť smluvních prodejců, kteří prochází pečlivým výběrem.


 

Firmy - katalóg


vložiť dopyt

Oslovte viacero firiem naraz, získajte lepšie ceny a podmienky. Zadajte dopyt.
vložiť dopyt

Odporúč známemu


logo © 2007 4-INDUSTRY, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Ochrana údajov –  Podmienky poskytnutia služby