preskočiť na hlavný obsah

Nábytek ALDO

Slezská 1135 73701, Český Těšín
Česká Republika
tel.: +420 800 321 421
Firemné ID (IČO).: CZ28572599
Jazyk: SK | CZ
 
PROČ U NÁS NAKUPOVAT?
Jaký je prodej nábytku na Aldo?


Ptáte se sami sebe, proč zvolit Nábytek ALDO s.r.o.? Přečtěte si 8 důvodů:

Nábytek Aldo nabízí servis a odbornou péči 24/7. Vaše dotazy odpovídáme i přes víkend. Víkendový rozvoz nábytku pro ty z Vás, kteří přes týden nemohou odejít z práce. Telefonické dotazy o víkendu odpovíme na naší zelené lince +420 800 321 421!

Nábytek Aldo Vám poradí jak se nejlépe do Vašeho interiéru nábytek hodí i s pomocí odborného poradce, architekta Ing. Václava Kury  +420 603 152 421, e-mail : v.kura@seznam.cz

Nábytek vynášíme do patra zdarma, termíny závozu hlásíme min. dva dny předem

Nemusíte nic platit předem, Váš nábytek můžete zaplatit našim řidičům po převzetí zboží na místě

Využijte nejvýhodnějšího splátkového prodeje v České republice - Multiservisu

Nábytek Aldo sleduje nové trendy v bydlení a každý měsíc u nás najdete něco nového. Designová špička posledních dnů, dětský nábytek VIP, který představuje dětskou postýlku Combo, ze které si po rozložení sestavíte dětský pokoj.

Nábytek Aldo nábytek nejen prodává, ale nabízí i pomoc při jeho ošetřování. Správná péče prodlužuje životnost nábytku. Nabízíme řadu prostředků pro ochranu a péči o nábytek, které jsme vyvinuli ve spolupráci s holandskou společností EDF.

Nábytek Aldo nabízí výhodný bonusový systém slev. Při každém dalším nákupu na Aldo automaticky dostáváte slevu. K objednávce zdarma vždy dárek navíc, v podobě čistícího prostředku.

A navíc, společnosti Aldo nábytek byl udělen certifikát z fondů Evropské unie "Spolehlivá firma pro r. 2010". Na toto ocenění a certifikaci jsme patričně hrdí.


 

Firmy - katalóg


vložiť dopyt

Oslovte viacero firiem naraz, získajte lepšie ceny a podmienky. Zadajte dopyt.
vložiť dopyt

Odporúč známemu


logo © 2007 4-INDUSTRY, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Ochrana údajov –  Podmienky poskytnutia služby