preskočiť na hlavný obsah

Dětský a studentský nábytek Čilek

Londýnské náměstí 853/1 63900, Brno
Česká Republika
tel.: 543 210 430
Firemné ID (IČO).: 15
Jazyk: CZ
 

Nejdůležitější místo v životě dítěte – od nejútlejšího věku až do období dospívání  – je jeho pokoj.  Z tohoto důvodu navrhujeme a vyrábíme dětský nábytek v originálním a přitom praktickém designu – tak, aby každý náš dětský pokoj zvládnul „ubytovat“ všechny dětské sny, kamarády, vše potřebné pro studium i každou dětskou hru a zábavu.

Dětský a studentský nábytek Čilek je navrhován a vyráběn s ohledem na věk a pohlaví dítěte, především ale s důrazem na mimořádnou kvalitu a bezpečnost dětského nábytku i veškerých doplňků.

Nemusíte kupovat vždy to nejlevnější, a přesto nakupujete  ekonomicky! Vzhledem k nadčasovému designu dětského nábytku Čilek a k jeho mimořádné kvalitě – ano, opravdu máte garantovánu záruku 5 let – je pořízení dětského a studentského nábytku Čilek mimořádně výhodnou investicí. Tato skutečnost je jen podpořena faktem, že mnoho našich služeb získáváte zdarma (odborné poradenství, zpracování 3D návrhů dětského pokoje, uskladnění nábytku do doby, než je pokoj připraven k jeho nastěhování, doprava do určité vzdálenosti) nebo za velmi nízké ceny (doprava na větší vzdálenosti, montáž nábytku, pokud ji požadujete).

 


 

Firmy - katalóg


vložiť dopyt

Oslovte viacero firiem naraz, získajte lepšie ceny a podmienky. Zadajte dopyt.
vložiť dopyt

Odporúč známemu


logo © 2007 4-INDUSTRY, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Ochrana údajov –  Podmienky poskytnutia služby