skip to main content

Stodola - starožitný nábytek

Jana Želivského 2 13000, Praha 3
Czech Republic
tel.: 420 266 712 020
Société reg. pasNuméro de registre de la société.: 51
Langue : CZ
 

Firmu Starožitný nábytek založil v roce 1991 Václav Stodola, který neustále pokračuje v tradici jednoho z největších obchodů se starožitnostmi v Praze.

Z původních 35 m² prodejní plochy v roce 1991 se firma postupně rozrůstala a v roce 1997 otevřela největší prodejnu starožitného nábytku v Praze. Dnes nabízíme své zboží a služby na největší prodejní ploše v celé ČR.

Od června 2010 se společnost přestěhovala do nových prostor na Žižkově a přestala používat název Barcotrade. Pod jménem Stodola pokračuje ve své tradici obchodu, restaurování a exportního servisu starožitného nábytku a starožitností.

Hlavní náplní naší činnosti je obchod se starožitným nábytkem a můžete u nás koupit vše od renesance až po funkcionalismus. Náš nábytek je většinou dokonale restaurován, plně funkční a připravený k okamžitému používání. Lze však u nás koupit též nábytek v původním stavu před opravou. O dopravu se Vám rádi postaráme.

Kromě nábytku nabízíme též široký sortiment ostatních starožitností - obrazy, grafiku, hodiny, sklo, porcelán, svítidla aj.

Entreprises, produits


ajouter un projet

Adresse des entreprises concernées, afin d'obtenir les meilleurs prix et meilleures conditions. Ajouter un projet.
ajouter un projet

partager


logo © 2007 4-INDUSTRY, s.r.o. Tous droits réservés.  Politique de confidentialité  –  Conditions d'utilisation