skip to main content

eDekor.cz

Levského 3197/35 14300, Praha 4 
Czech Republic
tel.: +420 244 466 199
mob.: +420 602 255 653
Company reg. no.: 71763791
Language: CZ
 

Profi bytové dekorace a umělé květiny - fíkusy. Na tomto eshopu si tyto věci můžete prohlédnout a koupit.

Profesionální zahradní dekorace a umělé břečťany

Pokud si budete pořizovat nový byt, případně pokud byste rádi svůj současný hezky zkrášlit, tak asi jako první sáhnete po nějakém stylovém kousku dekorace. Až si tedy budete pořizovat bytové dekorace, měli byste zvolit si, jaký profil dekorací se pro vaši domácnost bude nejlépe hodit. Sošky zvířat - etno dekorace jsou nezvykle objednávané, a nebo můžete koupit například skleněný dekorační svícínek. Výběr stylových dekorací záleží na Vašem stylu.

Velikonoční zahradní dekorace z keramiky

Zahradní dekorace jsou nejspíše po květinách a zahradních potřebách, třetí nejpoptávanější věc, po čem se zahradnice ptají. Zahradní trpaslíci jsou přežitek, ale co takhle unavenou žábu? Zahradní dekorace nejsou pouze sošky, co třeba malované keramické vázy?

Levné umělé květiny - magnolie

Umělé květiny jsou rozsáhlé pole, máme pro vás zvídavé několik doporučení. Z pokojových umělých květin jsou u nás nejvíce nakupované květiny umělé fíkusy. Další umělé stromy a umělé květiny jsou sehnatelné v milionu provedeních, volba je na vás. Jakou umělou květinu ohodnotíte jako nejlepší?

Narozeninové dárky pro manžely

Dárky se hodí každému kdykoli. Každodenně má přeci někdo výročí nějaké významné události a nebo jsou valentýnské oslavy. eDekor vám tedy přinesl veliký a levný výběr dárků pro ženy i pro muže. Případně můžete rozdávat nějaké porcelánové jídelní talíře.

Bez problémů můžete se přijít podívat..

Companies, products


add project

Address relevant companies, get the best prices and conditions. Add project.
add project

Share


logo © 2007 4-INDUSTRY, s.r.o. All rights reserved. Privacy Policy –  Terms of Service