skip to main content

Dřevěný nábytek Sirius

Lazecká 173/39 77900, Olomouc
Czech Republic
mob.: +420 776 577 455
fax.: +420 585 353 427
Company reg. no.: 47972386
Language: CZ
 

Dřevený nábytek Sirius je specialistou na holandský nábytek. Také Vás oslnil jeho nádech historie a luxusu? Lidé si myslí, že holandský nábytek jsou pouze velké skříně, ale my nabízíme i malé a přesto luxusně vypadající komody z masivu. Rádi bychom Vám také doporučili navštívit sekci dětský nábytek, kde jsme pro Vás připravili výběr kvalitního a luxusně vypadajícího dřevěného dětského nábytku.

Máme pro Vás dobrou zprávu, hledáte-li holandský nábytek Olomouc, můžete navštívit naši zakázkovou kancelář, která je Vám k dispozici od pondělí do čtvrtka od 8 do 12 hodin. Můžete si zde prohlédnout i dětský dřevěný nábytek nebo historicky vypadající dřevěné komody.

V případě dotazů či připomínek týkajících se dřevěného nábytku a dalšího sortimentu jsme tu pro Vás ve všední dny od 9 do 16 hodin v zakázkové kanceláři, na zákaznické lince nebo ICQ. Potěšíte nás, když nás v Olomouci navštívíte a přijdete si o holandském nábytku třeba jen popovídat.

Těšíme se na Vás osobně i prostřednictvím internetu,

Váš prodejní tým Sirius - správný tým pro dřevěný nábytek a specialista na holandský nábytek, dětský nábytek a komody z masivu

Companies, products


add project

Address relevant companies, get the best prices and conditions. Add project.
add project

Share


logo © 2007 4-INDUSTRY, s.r.o. All rights reserved. Privacy Policy –  Terms of Service