skip to main content

DORINT - Interiéry s.r.o.

Bělehradská 17b 14000, Praze 4 Nusle
Czech Republic
tel.: +420 222 560 094
fax.: +420 222 560 163
Company reg. no.: 64053369
Language: CZ
 

Kuchyňské studio MÖBEL RUST nabízí kompletní služby spojené s návrhem, prodejem a montáží kvalitních kuchyní. S návrhem a realizací máme dlouholeté zkušenosti.  Dodáváme vlastní značkové kuchyně vybavené komponenty od předních evropských renomovaných výrobců. Kuchyňské spotřebiče, které ke kuchyním dodává kuchyňské studio MÖBEL RUST patří ve své třídě k evropské špičce. Nabídka materiálů a provedení kuchyní je extrémně široké.

Domluvte si nezávaznou schůzku a přesvědčte se, že kvalitní kuchyně nemusí být drahá.

V kuchyňském studiu MÖBEL RUST se každému návštěvníkovi věnuje vyškolený profesionál. Je schopen odpovědět a poradit na dotazy, které se týkají kuchyní, kuchyňských spotřebičů, ale i vhodné ergonomie kuchyňského zařízení, osvětlení a řady dalších doplňků, které s vybudováním kvalitní kuchyně souvisí.

Kuchyně dodávané naší společností splňují nejnáročnější technické parametry, které dnešní zákazníci od moderní kuchyňské sestavy požadují. Výrobky se vyznačují moderním, jedinečným designem, velmi kvalitním zpracováním a dlouhou životností. Díky našim moderním technologiím je jedinečnost našich kuchyní nejvíce viditelná na zpracování detailů, a možnosti použití široké škály povrchových úprav. Nejnáročnějším klientům dodáváme designové kuchyně v limitovaných seriích, které jsou řešeny individuálně.

Companies, products


add project

Address relevant companies, get the best prices and conditions. Add project.
add project

Share


logo © 2007 4-INDUSTRY, s.r.o. All rights reserved. Privacy Policy –  Terms of Service