Direkt zum Inhalt

Nábytek ATAN

Husova 29 30124, Plzeň
Tschechische Republik
tel.: 377 223 219
fax.: 377 235 074
Firmen ID.: 61167380
Sprache: CZ
 
Společnost Nábytek ATAN působí na tuzemském trhu od roku 1994. Zabýváme se prodejem nábytku (jídelní židle, stoly, lavice, věšáky) tuzemských i zahraničních výrobců. Zabýváme se též výrobou nábytku na zakázku.

V naší nabídce najdete dřevěné i kovové židle, kuchyňské židle, jídelní židle, dětské židle i speciální židle (klekací židle, židle ke klavíru, dětské rostoucí židle), dále pak barové židle, oblíbená polokřesla jako židle s područkami, zahradní židle, kancelářské židle a také židle do zasedacích místností, přístavné židle do kongresových hal, zátěžové židle do jídelen a restaurací. Najdete tak v naší nabídce židle vhodné do kuchyně, do jídelního koutu, do jídelny, do obývacího pokoje, do pracovny, do dětského pokoje, do ložnice, do šatny, do haly, do předsíně, na terasu, k barovému pultu, ke stolu, houpací křesla nejen ke krbu, zahradní židle a křesla ke grilu, do zimní zahrady, jako samostatný kus nábytku, prostě všude tam, kde si lze židli představit. Nabízíme židle moderní plastové transparentní i neprůhledné, které lze použít v intaréru i v exteriéru.

V nabídce máme též stoly tuzemských i zahraničních výrobců a to jak dřevěné masivní stoly, tak i dýhované stoly z různých dřevitých desek (MDF, lamino) a také stoly z kombinovaných materiálů, zejména stoly v kombinaci dřevo + sklo. Nabízíme též kovové stolové nohy a podnože.

Dále nabízíme ve vlastní firemní zakázkové výrobě stoly podle rozměrů a barev zákazníka, atypické stoly, konferenční stolky do obývacích pokojů, stoly do profesionálních kuchyní, stoly různé výšky a designu, stolové desky z různých materiálů, zahradní stoly s omyvatelnými povrchy, stolové a barové desky a k tomu vhodné stolové a barové podnože nebo samostatné stolové nohy, barové pulty, stoly rozkládací a pevné, apod. Nabízíme atypické úpravy nábytku.


logo © 2007 4-INDUSTRY, s.r.o. Alle Rechte vorbehalten. Angabensicherheit –  Service Bedingungen